Про компанію

На сьогоднішній день ні для кого не є секретом те, що автомобільні гаджети не просто суттєво полегшують життя автомобілісту – більшість з цих “розумних” пристроїв, робить його більш безпечним і комфортним. Тому в наші дні додаткове обладнання стало неодмінним атрибутом сучасних автомобілів.

“АВТОДЕН” – це дистриб’юторська компанія,яка більш ніж 15 років успішно працює на ринку автоелектроніки. Основним направленням діяльності компанії є постачання сертифікованих високотехнологічних засобів відеофіксації, засобів моніторинга та іншої автоелектроніки,а також автоакустики: Відеореєстратори, Парктроніки, GPS-маяки, Автомагнітоли,Автоакустика, Сабвуфери та інше.

Компаія “АВТОДЕН” постачає широкий асортимент автоелектроніки від найбільших іноземних виробників,при цьому вся продукція повністю адаптована під умови України. Ми є офіційними представниками брендов Blaupunkt, Playme, X-Keeper, ParkCity.

 

Місія АВТОДЕН

Ми поставляємо на ринок високотехнологічні пристрої з передовими розробками. Ми держимо руку на пульсі й досліджуємо споживацький попит, щоб запропонувати нашим покупцям сучасний якісний продукт по найкращій ціні

Наші спеціалісти нададуть якісну консультацію й допоможуть з вибором товарів. Ми постараємося, щоб кожна ваша поїздка була більш комфортною та безпечною завдяки нашим пристроям, і наповнена якісним звуком.

Ми надаємо якісний гарантійний ремонт та подальший сервіс. Всі пристрої забезпечені довгостроковою підтримкою й оновленнями.